Kto zostanie mistrzem kierownicy w Gran Turismo Academy 2013?

Kto zostanie mistrzem kierownicy w Gran Turismo Academy 2013?

6 sierpnia 2013 Wyłączono przez GAMERING.PL

Eliminacje do tegorocznej edycji Gran Turismo Academy – wspólnego projektu PlayStation i firmy Nissan, są już na półmetku. Wielbiciele szybkiej jazdy z Trójmiasta, Poznania i Krakowa pokazali na co ich stać, wysoko wieszając poprzeczkę pozostałym uczestnikom zabawy.Przed nami eventy we Wrocławiu, Warszawie i Katowicach.

Czy kolejne miasta pokonają dotychczasowych liderów konkursu?Już w najbliższy weekend zapraszamy do Magnolia Park we Wrocławiu.

Kariera zawodowego kierowcy w profesjonalnym teamie wyścigowym to najskrytsze marzenia wielu fanów sportów motorowych. Jednak w praktyce niewielu z nich ma możliwość przetestowania swoich umiejętności. Zdecydowana większość podziwia więc wyczyny swoich sportowych idoli na szklanym ekranie, inni przenoszą się do wirtualnej rzeczywistości, aby tam zasiąść w kokpitach legendarnych bolidów i móc ścigać się po najsłynniejszych torach świata.

GTA_Wroclaw

Dziś pragnienia śmiałków, marzących o karierze kierowcy wyścigowego, mogą się spełnić. Przez cały lipiec PlayStation oraz firma Nissan, zapraszają na eliminacje do Gran Turismo Academy 2013. Zawody organizowane są
w sześciu największych miastach w Polsce, podczas których spróbować można swoich sił i zawalczyć o udział
w kolejnych etapach projektu, ścigając się na symulatorach w specjalnie wyznaczonych strefach GT Academy.

Dotychczas eliminacje do tegorocznego Gran Turismo Academy odbyły się już w Trójmieście, Poznaniu i Krakowie, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem fanów wyścigów samochodowych. Zawodnicy postawili wysoko poprzeczkę pozostałym uczestnikom z Wrocławia, Warszawy oraz Katowic, gdzie GT Academy zawita w kolejne weekendy. Najbliższe eliminacje odbędą się we Wrocławiu w dniach 20-21 lipca w Magnolia Park.

Strony: 1 2 3 4 5 6