WYGLĄD I CENA PLAYSTATION4 (PS4) UJAWNIONE, DOSTĘPNE ZA 399$ W USA I 399€ W EUROPIE

Sony Computer Entertainment ogłosiło dziś, że system komputerowej rozrywki PlayStation4 (PS4) (CUH-1000A series) w kolorze czarnym będzie dostępny pod koniec roku w Stanach Zjednoczonych i Europie, w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej 399 dolarów amerykańskich, 399 dolarów kanadyjskich, 399 euroi349 funtów. Wygląd PS4 został ujawniony na konferencji PlayStation 10 czerwca 2013 roku, która rozpoczęła targi Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles.PS4 będzie wystawione na stoisku Sony Computer Entertainment Americapodczas targów E3, jednejz największych na świecie imprez poświęconych grom.

Wewnętrzna architektura systemuPS4, począwszy od napędu optycznego oraz zasilacza, a skończywszy na mechanizmie chłodzenia, została zaprojektowana w taki sposób, by jednostka była jak najmniejsza i najlżejsza, co ma na celu znaczne zwiększenie atrakcyjności wyglądu.

LiniaPS4 jest prosta i nowoczesna. Powierzchniajest podzielona na cztery części, które przypominają ułożone klocki tworzące jedną figurę,z gniazdem dysku, przyciskami, wskaźnikiem zasilania i wentylatorem umieszczonymi między sekcjami.Wskaźnik zasilania na szczycie obudowy będzie świecił na niebiesko, gdy system zostanie włączony.Przód i tył obudowy są lekko pochylone. Daje to nie tylko łatwy dostęp do przycisku zasilania oraz gniazda dysku, gdy system umieszczony jest poziomo lub pionowo, ale także pomagaukryć podłączone kable. Czarny kolor w połączeniu z matowym i lśniącym wykończeniem nadaje systemowi PS4 niezwykle elegancki wygląd, który sprawi, że będzie prezentował się doskonale.

Do urządzeń peryferyjnych PS4 zalicza się bezprzewodowy kontroler dla PlayStation4 (DUALSHOCK4)oraz kamerę PlayStation Camera, które będą dostępne podczas premiery w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej odpowiednio: 59 dolarów amerykańskich, 59 dolarów kanadyjskich,59 euroi54 funtóworaz59 dolarów amerykańskich, 59 dolarów kanadyjskich,49 euroi44 funtów.Oba urządzenia będą dostępne w kolorze czarnym.

ps4

Nadchodzące gryna PS4 to między innymi Destiny od Bungie, Inc., w połączeniu z Activision Publishers, Inc., Diablo III od Blizzard Entertainment, Inc., KINGDOM HEARTS III i FINAL FANTASY XVod SQUARE ENIX, Assassin’sCreed IV Black Flag iWatch_Dogs od Ubisoft Entertainment, NBA 2K14od 2K Sports, The ElderScrolls Online od Bethesda Games Studios oraz Mad Max od Warner Bros. Interactive Entertainment –łącznie będzie to ponad110tytułów. PS4 otrzymało wspaniałe wsparcie od wielu wydawców, wliczając w to deweloperów niezależnych. Od lutego 2013 liczba deweloperów, którzy do nas dołączyli, wzrosła ze 126 do 505.

SCE będzie aktywnie promować PS4 do chwili premiery jako platformę rozrywki następnej generacji poprzez prezentowanie kolejnych urządzeń peryferyjnych i gier.

Dodaj komentarz