Zimowe premiery w sklepie Gamera

Zima to szczególny czas kiedy nadchodzące święta mobilizują nas do poszukiwania prezentów, ale nie tylko. Długie, zimowe wieczory sprawiają, że chętniej zasiadamy do gier i więcej czasu spędzamy przed komputerem. Sklep marki Gamera zadbał więc o zadowolenie swoich klientów również o tej porze roku. Oferta, którą prezentuje sklep dla graczy Gamera.pl wzbogacona została więc o nowe produkty, które sprawią, że zima polskim klientom nie będzie straszna.

Poszukując foteli, które niebawem zadebiutują w wymienionym sklepie, skoncentrowano na tym, ażeby były to modele, które spotkały się z pozytywnym odbiorem graczy na całym świecie. I tak oto na stronie sklepu pojawiły się dwie, długo oczekiwane zimowe premiery.

Pierwsza z nich to fotel dla gracza DXRacer Racing Shield czerwony, który jest ukłonem w kierunku profesjonalnych gamerów. W tym wypadku najwięcej uwagi skupia na sobie mechanika, którą posiadają wszystkie fotele dla graczy z tej serii. Również ten model dopasowuje się do wymagań gracza, który sam w banalnie prosty sposób może zmienić wysokość siedziska, poziom odchylenia oparcia oraz usytuowanie podłokietników. Dzięki temu można śmiało powiedzieć, że są to fotele komputerowe szyte na miarę. Użytkownicy chwalą to krzesło również za duży komfort dla pleców, jaki odczuwają podczas siedzenia w nim. Pośród zalet nie wolno zapomnieć o wytrzymałych komponentach, z których został zbudowany ten mebel. Materiały wykorzystane do jego stworzenia, pozwoliły na spektakularny efekt w postaci naprawdę bardzo trwałego fotela, któremu nie groźna nawet naprawdę wzmożona eksploatacja. Nie mamy również wątpliwości, że graczom przypadnie do gusty styl w jakim utrzymany jest wygląd tego krzesła. Sportowa sylwetka, eleganckie obicie, doskonale dobrana kolorystyka oraz świetne wykończenia sprawiają, iż nie ma gracza, który nie chciałby zasiąść w tym fotelu podczas rozgrywki.

red

Drugi hit tegorocznej zimy to fotel dla gracza Akracing Prime w kolorze czerwonym. Jako specjalistyczny sklep dla graczy, dokonując tego wyboru, kolejny raz zespół Gamera.pl postawił zdecydowanie na jakość. Siłą tego modelu jest duży zakres regulacji i prosty w obsłudze system zmiany ustawień. Mowa tutaj o modyfikacji położenia oparcia, podłokietników oraz wysokości siedziska. Solidne wnętrze w połączeniu z niezawodną mechaniką, pozwoliło stworzyć trwały i naprawdę wygodny fotel dla gracza. W tej serii znalazły się fotele komputerowe nie tylko o zwiększonej trwałości, ale takie które zapewniają bezpieczeństwo swojemu otoczeniu. Otóż nowoczesne, specjalnie zaprojektowane kółka, które wykorzystano przy budowie tego fotela, wyeliminowały jeden z najbardziej powszechnych i irytujących problemów, którym było rysowanie podłogi. Akracing Prime nie niszczy nawet bardzo delikatnej powierzchni, po której się przemieszcza. Jak na zimowe premiery przystało sklep wybrał modele dynamiczne, pełne sportowego charakteru i w odpowiedniej kolorystyce, dzięki czemu ma nadzieję rozbudzić i ożywić ambitnych graczy.

prime

Dodaj komentarz