Czerwcowe premiery w serii Dobra Gra już dostępne!

Już dziś na sklepowych półkach pojawiły się nowości z dobrze znanej fanom serii „Dobra Gra”. Wydawnictwo Techland zatroszczyło się o to, aby wzbogacić wydanie Jagged Alliance: Back in Action o ciekawe dodatki, zapewnić niesamowitą dawkę adrenaliny i humoru w Mad Riders,  a także udostępnić możliwość ścigania się po morderczych trasach w Death Rally.

Wszystkie produkcje są już dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.

Kolejne nowości z serii „Dobra Gra” pojawiły się już dziś na rynku. Jest to idealna okazja dla fanów gier wyścigowych oraz strategii taktycznych, aby powiększyć swoją domową kolekcję. W serii debiutują trzy kolejne tytuły.

Death Rally

Death Rally to wyścigówka przedstawiająca krwawe i bezwzględne starcia samochodów. Gracze zasiadają za kierownicami specjalnie opancerzonych oraz wyposażonych w broń aut. Niezwykłą dynamikę gry podkręca widok z kamery, która jest umieszczona wysoko nad dachami samochodów. Główny cel morderczych wyścigów po zwariowanych trasach, to nie tylko ukończenie zawodów, ale też zniszczenie przeciwnika. Za sukcesy gracz jest nagradzany coraz to lepszymi maszynami i mocniejszym uzbrojeniem, co nakręca kolejny istotnym element zabawy, czyli modyfikowanie oraz ulepszanie aut. Całości dopełnia wyczuwalny klimat destrukcji i towarzyszącej temu adrenaliny.

W grze dostępny jest rozbudowany oraz zunifikowany trybu kariery, w którym rozwój postaci odbywa się zarówno w trybie solo, jak i podczas rozgrywek wieloosobowych.

Mad Riders

Gracze preferujący quady będą mogli nimi zaszaleć na 45 trasach w tropikalnej scenerii gry Mad Riders, którą przygotowało studio Techland Warszawa. Mad Riders to zawrotna prędkość, trasy przypominające konstrukcją kolejki górskie i wymyślne triki. Kluczem do zwycięstwa jest przemyślana strategia wyścigu i korzystanie w odpowiednich momentach z boosta oraz poukrywanych skrótów. Gracze otrzymają też możliwość zmiany wyglądu pojazdu oraz kierującej nim postaci, aby jeszcze lepiej wczuć się w energetyzujący klimat gry.

Poza trybem dla pojedynczego gracza, przygotowany został także multiplayer. W rozgrywkach wieloosobowych będzie mogło wziąć udział maksymalnie 12 osób na jednej trasie, co będzie idealną okazją do kaskaderskich skoków, sztuczek w powietrzu i wyścigów na złamanie karku. Nie zabraknie też możliwości konfigurowania wyglądu pojazdu oraz tablic wyników, pozwalających na porównywanie osiągnięć.

Jagged Alliance: Back in Action

Jagged Alliance: Back in Action to remake kultowej strategii taktycznej, a także połączenie RPG i ekonomii. Walki odbywają się w fikcyjnym państwie Arculo z wykorzystaniem innowacyjnego systemu aktywnej pauzy „Plan & Go”, który łączy dynamiczne walki z elementami gier turowych. To zestawienie sprawia, ze rozgrywka jest bardziej intensywna i angażująca, ale wciąż jest tak samo wymagająca i wciągająca jak w poprzednich odsłonach serii. Od taktycznego zmysłu zależy, w jaki sposób gracze poradzą sobie z czyhającymi na nich zagrożeniami.

Gra została zlokalizowana kinowo przy współpracy z polskimi fanami i sceną Jagged Alliance (http://jagged-alliance.pl/ ), w szczególności z Iron Squad oraz osobami stojącymi za Jagged Alliance Center PL. Do gry dołączone są trzy kody DLC.

Nowe tytułu z serii „Dobra Gra” są dostępne już dziś w cenie 19,90 zł.

Dodaj komentarz