Pomarańczowa kolekcja klasyki – kwintesencja gier

Cenega z przyjemnością informuje, dziś Pomarańczowa Kolekcja Klasyki została wzbogacona o nowe wyjątkowe tytuły! W sumie do serii wydawniczej trafiło aż 10 nowości! Nowości w serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki! Sprawdźcie to koniecznie sami, naprawdę warto! POMARAŃCZOWA KOLEKCJA KLASYKI to:

  • Najlepsze, specjalnie wyselekcjonowane tytuły.
  • Ekskluzywne, charakterystyczne opakowanie zarezerwowane do tej pory dla najdroższych nośników i wydań.
  • Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z najnowszymi patchami.
  • Wyjątkowa pomarańczowa seria kultowych gier.

Nowości w czerwcu:

FALLOUT 3

Krypta 101 – klejnot na pustyni. Przez 200 lat wiernie służyła mieszkańcom Waszyngtonu i okolic, znanych teraz jako stolica pustkowi. Choć wojna nuklearna z roku 2077 niemal w całości zniszczyła Stany Zjednoczone, mieszkańcy Krypty 101 korzystają z życia i nie przejmują się problemami świata zewnętrznego. Gigantyczne insekty, rajderzy, handlarze niewolników i supermutanci nie są w stanie sforsować zabezpieczeń z serii Vault-Tec …

FALLOUT NEW VEGAS

Odkryj miasto marzycieli i desperatów, podzielone przez zwalczające się frakcje, które rywalizują o wpływy w oazie pośród pustyni. To miejsce, gdzie odpowiednia osoba, z odpowiednią spluwą może wywalczyć sobie pozycję. Zdecyduj, po której staniesz stronie w nadchodzącej wojnie, lub postaw wszystko na jedną kartę i rozbij bank w przygodzie stanowiącej kontynuację Fallout®3 – gry roku 2008.

RAGE

Ludzkość stara się podnieść z upadku po uderzeniu asteroidy w Ziemię. Ukryci w kriogenicznych łodziach ratunkowych, ocaleni pojawiają się na zniszczonej powierzchni po latach od katastrofy. Część ludzkości przetrwała też w walczących o przetrwanie osadach lub zdziczałych klanach bandytów, a przerażające mutanty przemierzają wymarłe miasta. Zaś tajemniczy, tyranizujący rząd jest w trakcie polowania… na Ciebie.

DUNGEON SIEGE 3

Wciel się w rolę jednego z czworga legionistów w chylącym się ku upadkowi królestwie Ehb. Zniszcz zło nękające kraj, zbierając w toku swej misji niezliczone skarby, ulepszając umiejętności i zdobywając najlepsze z możliwych bronie oraz pancerze.

KANE & LYNCH: Wydanie Kompletne

Zestaw gier akcji, wyprodukowany przez doświadczony duński zespół IO Interactive, znany między innymi dzięki serii Hitman. Historia dwóch najsłynniejszych kryminalistów świata gier to surowa i brutalna strzelanka stworzona po to, by wciągnąć Cię w intensywną historię, której akcja toczy się w różnych zakątkach świata. Bohaterzy gry to postacie oryginalne i kontrowersyjne. Lynch to impulsywny, nafaszerowany narkotykami psychopata i schizofrenik. Równie niebezpieczny jest jego kompan, Kane – wyszkolony, zdesperowany i zdolny do wszystkiego eks-najemnik. Razem stanowią prawdziwie wybuchowy duet. Kane & Lynch: Wydanie Kompletne zawiera zarówno pierwszą część Kane & Lynch: Dead Man, jak i kontynuację historii dwóch słynnych przestępców, czyli Kane & Lynch 2: Dog Days. Oprócz porywającego trybu dla jednego gracza, obie gry oferują doskonały tryb wieloosobowy, w tym dostarczający niezapomnianych wrażeń tryb kooperacji.

JUST CAUSE – Wydanie kompletne

W grze Just Cause wcielasz się w agenta ściśle tajnej, amerykańskiej agencji rządowej, który działa w republice San Esperito. Twój cel? Dokonać zamachu stanu i obalić skorumpowane władze, które prawdopodobnie gromadzą broń masowego rażenia. Twoje działania mogą zdecydować o wojnie i pokoju na całym świecie. Pamiętaj, aby rozsądnie dokonywać wyborów – w tym tropikalnym raju ścierają się ze sobą różne frakcje polityczne, które mogą Ci się przysłużyć lub zagrozić powodzeniu misji. Wydanie zawiera pełne wersje gier : JUST CAUSE oraz JUST CAUSE 2.

KRÓL ARTUR 2

Totalna wojna w świecie Albionu! Najlepsza strategia w legendarnym świecie Brytanii! Król Artur jest teraz kalekim władcą, walczącym o odrodzenie zniszczonych ziem i odnalezienie lekarstwa na swoją chorobę – nawet jeśli oznacza to, że będzie musiał wystawić swoje wojska do najstraszliwszych bitew w dziejach!

SERIOUS SAM 3

Serious Sam 3 to wspaniały powrót do złotej ery strzelanek, gdy mężczyźni byli mężczyznami, a osłony były dla mięczaków. Akcja Serious Sam 3 – prequelu kultowej gry Serious Sam: The First Encounter – ma miejsce podczas ostatecznego starcia z armią bestii i najemników Mentala. Twórcy pozostali wierni podstawowym założeniom serii, w tym specyficznemu poczuciu humoru i mnogości broni służących do eksterminacji przeciwników. Serious Sam 3 to ekscytujące połączenie elementów klasycznych strzelanek z najlepszymi cechami współczesnych gier.

BRINK

Akcja Brink rozgrywa się na Arce, pływającym mieście zamieszkanym przez dwie grupy: jej twórców i ich potomków oraz tysiące uchodźców, którzy schronili się na niej w obliczu katastrofy klimatycznej. Napięcie między tymi dwiema grupami doprowadziło do wybuchu wojny domowej, w której siły ochrony i ruchu oporu pogrążone są w krwawej walce o kontrolę nad Arką. Po której stronie staniesz w wojnie o ostatnie schronienie ludzkości?

HUNTED: KUŹNIA DEMONA

Gra akcji osadzona w realiach mrocznego fantasy, która wnosi powiew świeżości do gatunku, łącząc ze sobą klasyczną eksplorację podziemi z intensywnymi emocjami rodem z najnowszych strzelanin FPS. Tytuł cechuje dynamiczna walka z hordami potworów, w której gracz ma do dyspozycji szeroki arsenał broni, potężnych magicznych artefaktów oraz zaklęć. Oprócz trybu dla jednego gracza, gra oferuje doskonały tryb kooperacji, w którym gracze uzupełniają się na polu bitwy tworząc wspólne sekwencje ataków.

Dodaj komentarz