Jacob Jones i Tajemnica Wielkiej Stopy – tylko na PlayStation Vita

Mały chłopiec, jego nowy, duży przyjaciel i ogromny problem… Udaj się do obozu „Orle pióro” jako nowy zuch, Jacob Jones. Przeżyjesz niesamowitą przygodę, podczas której odkryjesz,co dokładnie dzieje się w okolicy.

Wśród twoich współtowarzyszy znajdą się: gadający lis, barmanka będąca wielką fanką celebrytów, gamoniowaci myśliwi i miłośnicydeath metalu. Takich wakacji Jacob nigdy nie zapomni.

Odkryj, co nocą czai się w lesie, jakim cudem zwierzęta mówią, dlaczego pan Grimmel jest taki zły, czym jest „chłodziarka” i co jest nie tak z Billiem Jacksonem.

Ta nowa gra, stworzona na bazie wielokrotnie nagradzanego Unreal Engine 3, w pełni wykorzystuje moc i funkcjonalność PlayStation®Vita (PS Vita), taką jak dotyk czy żyroskopy, dzięki czemu powstała piękna, „namacalna” przygoda.

Gra „Jacob Jones and the Bigfoot Mystery”to dziełoLucid Games.Zawiera zagadki wymyślone przez najlepszych twórców w branży, a także historię autorstwa nominowanego do nagrody BAFTA George’a Polesa.

Cechy:

  • Piękny, interaktywny świat w 3D, który możesz zwiedzać jako Jacob lub Biggie.
  • Zestaw trudnych,sprawdzających logiczne myślenie zagadek, stworzonych przez najlepszych autorów na świecie.
  • Nowa historia napisana przez nominowanego do nagrody BAFTA George’a Polesa.
  • Galeria dziwnych, cudownych postaci, z którymi można porozmawiać. Dzięki udziałowi najlepszych aktorów dubbingowych każda z nich posiada własny głos.
  • Podziel się swoimi postępami ze znajomymi dzięki połączeniu z Facebookiem i Twitterem.
  • Pełne wykorzystanie dotyku i żyroskopów umożliwi odnalezienie ponad 100 ukrytych przedmiotów.

Dodaj komentarz