Niech jedzenie doda (Tobie) siły!

W świecie wirtualnej rozrywki nie jest niczym dziwnym, że Twój bohater by awansować na kolejny poziom, musi nie tylko o rozwijać swoje umiejętności, ale również zdobywać pożywienie. Zupełnie jak w rzeczywistości, choć Ty wcale nie musisz organizować wyprawy – jedzenie zostanie dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres.

Przykładów jest mnóstwo – wchodząc do świata „Torchlight” niejednokrotnie masz okazję natknąć się na miejsca, które zwane są łowiskami. To w nich złowić można coś pysznego zarówno dla siebie, jak i swojego zwierzaka – kompana. Zjedzenie ryby najczęściej powoduje czasową transformację, np. w Varkolyna. Inny przykład? Rozpoczynając przygodę z bohaterem w serii gier GTA pamiętaj, że nie wytrzymasz bez jedzenia dłużej niż… dwa tygodnie. W GTA San Andreas masz możliwość nakarmić wybraną postać w restauracjach szybkiej obsługi: Well Stacked Pizza, Cluckin’ Bell czy Burger Shot. A może, będąc fanem gier retro, sięgasz po kultowego „Packmana”, w którym – w przeciwieństwie do GTA – do zjedzenia są wyłącznie zdrowe owoce, dodające punktów? Jeżeli sam zdążyłeś zgłodnieć, to mamy dobrą wiadomość – żeby pysznie zjeść wcale nie musisz wychodzić z domu!

Gratka dla graczy

Jeżeli jesteś miłośnikiem gier, to z całą pewnością nie możesz przegapić takiego wydarzenia, jak targi Poznań Game Arena 2014. Chciałbyś zdobyć bilety VIP na VIP Day? Wystarczy, że… wejdziesz do gry! Portal pyszne.pl, przez który możesz zamówić dla siebie smaczne posiłki online, zorganizował coś specjalnego z myślą o wszystkich graczach. Co trzeba zrobić? Zagrać w grę NOKAUT i zalogować się do aplikacji „Wejdź do gry”, która dostępna jest na fanpage serwisu. Zasady są przy tym banalnie proste – wystarczy, że nie dasz się znokautować innym śmiałkom i tym samym nie wypadniesz z gry. Na wszystkich, którzy podejmą wyzwanie, poza 3 biletami na VIP Day, który odbędzie się 24 października 2014 roku, czekają również 3 kupony zniżkowe o wartości 50 zł każdy, które wykorzystać można na pyszne.pl.

Nie wychodź z gry!

Zapalonemu graczowi trudno oderwać się od zadań, jakie wykonuje w grze. Zdobycie kolejnego poziomu czy trofeum pochłania czasem bez reszty. Abyś jednak nie opadł z sił, pamiętaj, że po jedzenie wcale nie musisz wychodzić z domu. Portal pyszne.pl, który organizuje wyżej wymieniony konkurs w ramach współpracy z targami Poznań Game Arena 2014, daje Tobie możliwość zamówienia dowolnej potrawy z jednej z ponad 1700 restauracji. Wystarczy, że zamówisz przez stronę www – wybrany posiłek zostanie dostarczony pod wskazany adres. Pełen sił możesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze – pozostaniu na czele wirtualnej rywalizacji.

Dodaj komentarz